Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce
lev_banner
Živý přenos

  • icon
    Pondělí
  • icon
    Úterý
  • icon
    Středa
  • icon
    Čtvrtek
  • icon
    Pátek

Dopolední program
08.30 - 11.30
Brazilian JIU JITSU - vstup volný
DSG GYM (u pošty)
Lukáš Janda
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 – Třebovice, 9.30 – Rybník, 10.30 – U Stadionu, 11.15 – U Koupaliště
Jana Endyšová
09.00 - 10.30
Běh do vrchu
sjezdovka Peklák
Hana Brusenbauchová
09.00-14.00
RC ROSA - Údolíčko
Lesní klub pro děti a rodiče 3-10let, sraz na okraji Rybníka
Barbora Janečková
10.30 - 11.30
Přetahovaná lanem
sjezdovka Peklák
Miroslav Báchor
10.30 – 11.30
Shyby na hrazdě
Sjezdovka Peklák
Petr Doseděl
Odpolední program
15.30
Volejbal 4+2
sportovní areál Rybník
Martin Knížek
15.30
Petanque
dvojice, kurt u tenisové haly „Za Vodou“
Vlastimil Přívratský
18.00-19.00
RC ROSA - cvičení pro ženské zdraví
RC ROSA ZŠ Ústecká
Anthalii Antheia Roana
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Jan Čenský
16.50 – 17.40
PONY EXPRES
country/bluegrass, Česká Třebová
17.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), mažoretky, TS (Šárka Prosová), SOKOL Ústí nad Orlicí
18.00 - 18.50
HERBERG
country, Česká Třebová
18.50 - 19.30
Vyhlášení nejlepších sportovců
19.30 - 20.40
DEVÍTKA
folk, melodické písničky s citlivými většinou s romantickými texty
20.40
TŠ Šárka Prossová
21.00 - 22.20
VOJTA NEDVĚD & TIEBREK
od otce Františka přebral štafetový kolík a hraje skladby napříč tvorbou bratrů Nedvědových

 

Dopolední program
Brazilian JIU JITSU (volný vstup)
8.00 - 11.30
DSG GYM u pošty
Lukáš Janda
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 – Vinohrady, 9.30 – Habrmanova, 10.30 – Semanín, 11.15 - Na Rovině
Jana Endyšová
08.00 - 18.00
Tenis
volné hraní
kurty “Za Vodou”
Hana Brusenbauchová
08.00 - 19.00
Badminton
volné hraní
tenisová hala „Za Vodou“
Hana Brusenbauchová
08.00 - 11.00
RC ROSA – klub rosteme spolu
pro rodiče a děti od 18 měsíců
RC ROSA ZŠ Ústecká
Barbora Janečková
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
6. – 9. třídy
areál Gymnázia
Petr Doseděl
09.00 - 12.00
Vybíjená
3. – 5. třídy
tělocvičny a sportoviště ZŠ
tělocvikáři ZŠ, Lubomír Vašina
Odpolední program
13.00 - 18.00
Kuželky
pro příchozí dospělí, mládež, 40 hodů do plných
kuželna u ND
Jiří Hetych
15.30
Volejbal debl
smíšené, rodinné, sourozenecké
sportovní areál Rybník
Michal Knížek
16.00
Atletika
otevřené soutěže pro příchozí
Atletický stadion
Aleš Stránský
16.00
Skok do výšky
„Třebovská laťka“ otevřené soutěže pro příchozí
Atletický stadion
Petr Doseděl
17.30 - 19.00
RC ROSA – Qigong / Čci-kung
energetické cvičení pro všechny
RC ROSA ZŠ Ústecká
Anthalii Anthela Roana
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Jan Čenský
16.50 - 17.40
POUTNÍCI
bluegrass/country, Česká Třebová
17.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), JUDO Česká Třebová
18.00 - 18.50
WILLY BAND
skupina muzikantů, která vrací na pódia geniální písničky Jiřího Schelingera, živá, hlasitá, upřímná...
18.50 - 19.20
Vyhlašování nejlepších sportovců
19.20 - 20.40
EL CAMINO
rock, Česká Třebová
20.40
TŠ (Šárka Prossová)
21.00 - 22:20
RAEGO
herec, rapper, moderátor a textař, 5. místo ve Zlatém Slavíku v kategorii Hip Hop & Rap

Dopolední program
08.00 - 11.30
Brazilian JIU JITSU (volný vstup)
DSG GYM u pošty
Lukáš Janda
09.00 - 12.00
Běh družstev
o nejrychlejší školu
park Javorka
Lubomír Vašina
10.30
Vyhlášení výsledků Mateřských škol
park Javorka
Jan Čenský, Zdeněk Řehák
Odpolední program
13.00 - 18.00
Kuželky
pro příchozí, dospělí, mládež, 40 hodů do plných
kuželna u ND
Jiří Hetych
15.30
Lezení na horolezecké stěně
pro příchozí
areál Gymnázia
Jiří Cibulka
15.30
Hokejbal
turnaje do 15. let a nad 15 let, družstva 3+1
areál v Benátkách
Jaroslav Badzik
15.30
Streetbal
otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií
areál Gymnázia
Jan Kovář
15.30
Nohejbal
dospělí, mládež
sportovní areál Rybník
Martin Knížek
18.00 - 19.30
RC ROSA
Tanec Tribal – Amapola Dance Company
RC Rosa ZŠ Ústecká
Eva Hublová
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Jan Čenský, Vláďa Slezák, Petr Jančařík
16.50 - 17.40
STOPANGIN
rock, Česká Třebová
17.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (Šárka Prossová)
18.00 - 18.50
REGEN
hardrock, Lanškroun
18.50 - 19.30
Vyhlášení nejlepších sportovců
19.30 - 20.20
MARKÝZ JOHN
legendární seskupení, rock, Praha
20.20
TŠ (Šárka Prossová)
20.40 - 21.50
JOSEF IX. & Mina
pop/rock, Kolín, showmann, který hlídá „Lásku svou“ se skupinou Mina
21.50
TŠ (Šárka Prossová)
22.10 - 23.30
KEKS
rock, Benešov, uznávaná a známá kapela s hity "Proč holky pláčou, Víš, jak děkujeme andělům...)

 

Dopolední program
08.00 - 11.30
Brazilian JIU JITSU (volný vstup)
DSG GYM u pošty
Lukáš Janda
08.30 - 12.00
RC ROSA - klub rodičů s miminky
cvičení od 4 měsícůRC ROSA ZŠ Ústecká
Tereza Kašková
09.00 - 12.00
Florbal ZŠ
6., 7., 8.-9. třídy
sportoviště ZŠ
tělocvikáři ZŠ
09.00 - 12.00
Přehazovaná
dívky 6. - 7. tříd
sportovní areál Rybník
Eva Kolářová, Radka Vernerová
09.00 - 12.00
Ringo
dívky 8. - 9. tříd
sportovní areál Rybník
Lenka Plocová, Zuzana Janečková
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
chlapci, dívky 1. - 5. třídy
areál Gymnázia
Petr Doseděl
Odpolední program
13.00 - 17.00
Kuželky
pro příchozí dospělí, mládež, 40 hodů do plných
kuželna u ND
Jiří Hetych
15.30
Volejbal Debl
muži, ženy, chlapci, dívky
sportovní areál Rybník
Ondřej Knížek
15.00 - 16.00
Orientační běh
intervalový start, start i cíl u atletického stadionuAtletický stadion Skalka
Luděk Pilgr
16.00
Zdolávání bedýnek
pro příchozí
Staré náměstí
Jan Jasanský
16.00 - 19.00
Výcvik psů - agility, výcvik psů a psí hřiště s trenéry
ZKO Podhorka
Hana Petrová
17.30 - 18.30
RC ROSA - acroyoda
cvičení SM systém zdravá záda
Lenka Khol
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
16.50 - 17.40
ČISTÁ LÁSKA
rock, Česká Třebová
17.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (Šárka Prossová)
18.00 - 18.50
VIVIEN
rock, Broumov
18.50 - 19.20
Vyhlašování nejlepších sportovců
19.20 - 20.40
ŠROUBY A MATICE
kdo pamatujete Mandrage, tak budete nadšení, v podání této Zlínské kapely ožijí její největší hity
20.40
TŠ (Šárka Prossová)
21.00 - 22.30
VOXEL
písničkář s megahitem V naší ulici

Dopolední program
08.00 - 11.30
Brazilian JIU JITSU (volný vstup)
DSG GYM u pošty
Lukáš Janda
09.00 - 11.30
Plavání
závody jednotlivců po ročnících
KPB
Lubomír Vašina
09.00 - 12.00
Fotbal pro Základní školy
turnaje po ročnících
stadion Pod Jelenicí
Dan Peroutka
Odpolední program
15.30
Šachy
turnaj v bleskovém šachu, ukázky partií
herna šachu na Podbranské
Ivo Prax
17.15
Závod o železného kohouta
adrenalinový závod čtyřčlenných družstev
Peklák, KPB, nádrž Rybník, Staré náměstí
Jaroslav Badzik
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.10
Úvodní slovo
16.20
TŠ (Šárka Prossová)
16.40 - 17.50
VOZEJČEK
country Česká Třebová
17.50 - 18.10
Doběh závodníků “O železného kohouta”
diskotéka DJ Kofola
18.10 - 18.50
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.50 - 20.10
ROXOR
metalheart Nymbursko
20.00
TŠ (Šárka Prossová)
20.30 - 21.50
VOLANT
punk Pardubice
21.50
TŠ (Šárka Prossová)
22.10 - 23.30
OLGA LOUNOVÁ
pop rock, populární Česká zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rally s hity "Jsem optimista, K výškám"
23.30 - 23.40
PODĚKOVÁNÍ
Jan Čenský, Míra Konvalina, Petr Jančařík, Martin Netolický, Zdeněk Řehák, Luboš Vašina
23.40
OHŇOSTROJ
tradiční ohňostroj na ukončení 25. ročníku „Týdne sportu“