Výsledková listina 23.6.2017

Plavání ZŠ – krytý plavecký bazén
dívky 1. třída – délka 25 m

1. Maříková Šárka – ZŠ Habrmanova (29:07)
2. Šimková Adéla – ZŠ Habrmanova (33:92)
3. Bernardová Marie – ZŠ Nádražní (38:45)

chlapci 1. třída – délka 25 m
1. Němeček Filip – ZŠ Habrmanova (24:11)
2. Trávníček Jan – ZŠ Habrmanova (28:32)
3. Ryšavý Dominik – ZŠ Nádražní (35:74)

dívky 2. třída – délka 25 m
1. Stolínová Šárka – ZŠ Nádražní (19:26)
2. Sabatová Terezie – ZŠ Habrmanova (28:82)
3. Navrátilová Sofie – ZŠ Habrmanova (34:39)

chlapci 2. třída – délka 25 m
1. Lochman Jan – ZŠ Habrmanova (33:70)
2. Dušek Jan – ZŠ Nádražní (40:11)
3. Cafourek Jan – ZŠ Habrmanova (41:48)

dívky 3. třída – délka 25 m

1. Klejchová Veronika – ZŠ Habrmanova (27:95)
2. Švejdová Adéla – ZŠ Nádražní (33:01)
3. Cempírková Linda – ZŠ Nádražní (34:82)

chlapci 3. třída – délka 25 m
1. Rubek Lukáš – ZŠ Habrmanova (22:67)
2. Formánek Tomáš – ZŠ Nádražní (35:70)
3. Stolín Denis – ZŠ Habrmanova (38:61)

dívky 4. třída – délka 50 m
1. Čížová Tereza – ZŠ Habrmanova (45:58)
2. Paníková Andrea – ZŠ Nádražní (46:45)
3. Urbanová Ema – ZŠ Habrmanova (1:07:39)

chlapci 4. třída – délka 50 m
1. Čejka Šimon – ZŠ Nádražní (49:64)
2. Štefek Štěpán – ZŠ Habrmanova (51:64)
3. Studený Petr – ZŠ Habrmanova (52:01)

dívky 5. třída – délka 50 m
1. Koubová Barbora – ZŠ Habrmanova (37:61)
2. Zahálková Lucie – ZŠ Habrmanova (45:89)
3. Vinklerová Lucie – ZŠ Nádražní (54:77)

chlapci 5. třída – délka 50 m

1. Sponner Adam – ZŠ Nádražní (34:98)
2. Šilar Vojtěch – ZŠ Nádražní (35:20)
3. Kalas Jan – ZŠ Ústecká (36:82)

dívky 6. třída – délka 75 m
1. Hýblová Nela – ZŠ Ústecká (35:64)
2. Bernaťáková Tereza – ZŠ Nádražní (46:70)
3. Venclová Sára – ZŠ Ústecká (55:92)

chlapci 6. třída – délka 75 m
1. Verner Jakub – ZŠ Nádražní (40:09)
2. Řezníček Matěj – ZŠ Ústecká (57:49)
3. Farago Jan – ZŠ Nádražní (1:00:13)

dívky 7. třída – délka 75 m

1. Stránská Alexandra – ZŠ Habrmanova (1:06:01)
2. Vernerová Kristýna – ZŠ Nádražní (1:16:86)
3. Hrušková Daniela – ZŠ Habrmanova (1:26:45)

chlapci 7. třída – délka 75 m
1. Průcha Jan – ZŠ Ústecká (56:09)
2. Josef Adámek – ZŠ Ústecká (1:38:05)
3. Stránský Dominik – ZŠ Habrmanova (1:46:23)

dívky 8. třída – délka 75 m
1. Stránská Natálie – Gymnázium (51:48)
2. Nováková Julie – ZŠ Nádražní (54:11)
3. Řeháková Daniela – ZŠ Nádražní (1:03:54)

chlapci 8. třída – délka 75 m
1. Znamenáček Lukáš – ZŠ Ústecká (1:28:48)

dívky 9. třída – délka 75 m
1. Köhlerová Aneta – ZŠ Ústecká (55:09)
2. Stolinová Eliška – ZŠ Nádražní (59:98)
3. Šafářová Barbora – ZŠ Ústecká (1:41:16)

chlapci 9. třída – délka 75 m
1. Vinkler Jan – ZŠ Nádražní (46:01)
2. Kameník Ondřej – ZŠ Habrmanova (1:22:32)
3. Huška Jakub – ZŠ Ústecká (1:32:51)

Fotbal ZŠ – stadión Pod Jelenicí
1. třída

1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

2. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

3. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

4. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova

5. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

6. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. Gymnázium
4. ZŠ Ústecká

7. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova
4. ZŠ Ústecká

8. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova
4. Gymnázium

9. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. Gymnázium