Výsledková listina 22.6.2017

Vybíjená 
6. třída dívky
1. Gymnázium
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní

7. třída dívky
1. Gymnázium
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká

Ringo – sportovní areál Rybník
8. třída dívky
1. Gymnázium
2. ZŠ Ústecká „A“
3. ZŠ Ústecká „B“

9. třída dívky
1. ZŠ Ústecká „B“
2. ZŠ Nádražní „B“
3. ZŠ Ústecká „A“

Atletický víceboj – areál Gymnázia
Dívky 1. třída
1. Melicharová Karolína
2. Tesařová Ema
3. Rybková Žaneta

Chlapci 1. třída
1. Salivar Sebastian
2. Klumpar Tadeáš
3. Škrabánek Dominik

Dívky 2. třída
1. Koubová Elen
2. Smolová Tereza
3. Petrásová Eliška

Chlapci 2. třída
1. Ploc Matouš
2. Rybička Dominik
3. Kolář Vít

Dívky 3. třída
1. Königová Tereza
2. Hýblová Dominika
3. Kvapilová Nelly

Chlapci 3. třída
1. Kumpošt Radovan
2. Dvořák Matyáš
3. Mach Vojtěch

Dívky 4. třída
1. Hejlová Kateřina
2. Preislerová Elena Marie
3. Pálková Monika

Chlapci 4. třída
1. Jelínek Jakub
2. Chmelař Kryštof
3. Kovář Sam

Dívky 5. třída
1. Blaško Sára
2. Hrdličková Vendula
3. Patali Tereza

Chlapci 5. třída
1. Číž Patrik
2. Kubát Jiří
3. Kubišta Kryštof

Celkové pořadí dívek
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká

Celkové pořadí chlapců
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

Celkové pořadí škol

1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká

Florbal základních škol
6. třídy
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova

7. třídy
1. ZŠ Nádražní
2. Gymnázium
3. ZŠ Habrmanova

8. třídy
1. Gymnázium
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova

9. třídy
1. ZŠ Nádražní
2. Gymnázium
3. ZŠ Ústecká

Volejbalový debl – sportovní areál Rybník 
muži

1. Zrzaví hrášci
2. Kozlíci
3. Krysy

ženy
1. Krvavý záda
2. Kozlíci
3. Laňky

smíšené
1. Tučňáci
2. Bojovníci
3. Verneři

Smíšený volejbal trojic
6. – 7. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova

8. – 9. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Habrmanova 
3. ZŠ Nádražní

Orientační běh – park Javorka
chlapci „A“
1. Kalous Jan
2. Šimůnek Jan
3. Sládeček Dominik

chlapci „B“
1. Urban Michal

2. Stolín Petr
3. Karlíček Filip

kategorie dívky
1. Pilgrová Alexandra
2. Venclová Sára
3. Fricová Lenka