Výsledková listina 21.6.2017

Sportování mateřský škol
slalom
1. MŠ U Stadionu
2. MŠ Třebovice
3. MŠ Semanín
4. MŠ Vinohrady
5. MŠ Habrmanova
6. MŠ Rybník

hod kostkou
1. MŠ U Stadionu
2. MŠ Semanín
3. MŠ Třebovice
4. MŠ Vinohrady
5. MŠ Rybník
6. MŠ Habrmanova

voda
1. MŠ U Stadionu, MŠ Semanín, MŠ Rybník
2. MŠ Habrmanova
3. MŠ Třebovice

celkové pořadí
1. MŠ U Stadionu

2. MŠ Semanín
3. MŠ Třebovice
4. MŠ Vinohrady
5. MŠ Rybník
6. MŠ Habrmanova

Běh družstev základních škol – Javorka
1. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

2. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova

3. třída
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Nádražní

4. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní

5. třída
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova

6. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká
4. ZŠ Habrmanova

7. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
4. ZŠ Habrmanova

8. třída
1. ZŠ Nádražní
2. Gymnázium
3. ZŠ Ústecká
4. ZŠ Habrmanova

9. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká
4. Gymnázium

Celkové pořadí škol – 1. stupeň
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Nádražní

Celkové pořadí škol – 2. stupeň
1. ZŠ Nádražní
2. Gymnázium
3. ZŠ Ústecká
4. ZŠ Habrmanova

Kuželky soutěž jednotlivců do plných
dívky do 15 let 

1. Kolářová Karolína (10 let), ZŠ Ústecká 197 bodů
2. Vejdělková Adriana (14 let), ZŠ Habrmanova 190 bodů
3. Jiroušková Karolína (14 let), ZŠ Habrmanova 172 bodů

chlapci do 15 let
1. Mísař Adam (12 let), ZŠ Habrmanova 240 bodů
2. Hýbl Miloslav (13 let), ZŠ Ústecká 196 bodů
3. Czajkowski Milan (13 let), ZŠ Habrmanova 187 bodů

ženy 15 – 50 let
1. Kolářová Kateřina 249 bodů
2. Kubátová Simona 200 bodů
3. Kubátová Natálie 196 Bodů

muži 15 – 50 let
1. Sokol Jakub 264 bodů
2. Kmoníček Jiří 258 bodů
3. Macháček Michal 255 bodů

ženy nad 50 let
1. Jasanská Jana 222 bodů
2. Haringová Elizbieta 218 bodů
3. Sedláková Eva 216 bodů

muži nad 50 let
1. Obruča Petr 251 bodů
2. Tměj Karel 249 bodů
3. Gregor Miroslav 241 bodů

Streetball
děti
1. Číslo jedna
2. Jaskoťáci
3. Nemůžu to přečíst

dospělí
1. Lilly Jeme
2. To je jedno

Nohejbal
registrovaní
1. Svitavy
2. MMB
3. Litomyšl

neregistovaní
1. Lazaři
2. Afo
3. Young Boys

Hokejbal
1. SIMA s.r.o.
2. Hanz Team
3. HBC Kaskadéři