Výsledková listina 19.6.2017

Běh do vrchu – sjezdovka Peklák
Dívky 1. třída
1. ZŠ Nádražní (2:26:92)
2. ZŠ Habrmanova (2:29:45)
3. ZŠ Ústecká (2:31:61)

Chlapci 1. třída
1. ZŠ Habrmanova (2:20:32)
2. ZŠ Ústecká (2:21:54)
3. ZŠ Nádražní (2:28:36)

Dívky 2. třída
1. ZŠ Nádražní (2:16:09)
2. ZŠ Ústecká (2:16:78)
3. ZŠ Habrmanova (2:16:98)

Chlapci 2. třída
1. ZŠ Ústecká (2:15:51)
2. ZŠ Habrmanova (2:15:89)
3. ZŠ Nádražní (2:16:67)

Dívky 3. třída
1. ZŠ Ústecká (2:15:51)
2. ZŠ Nádražní (2:11:70)
3. ZŠ Habrmanova (2:14:09)

Chlapci 3. třída
1. ZŠ Habrmanova (2:07:70)
2. ZŠ Nádražní (2:11:70)
3. ZŠ Ústecká (2:14:09)

Dívky 4. třída
1. ZŠ Nádražní (1:58:42)
2. ZŠ Habrmanova (1:59:86)
3. ZŠ Ústecká (2:00:32)

Chlapci 4. třída
1. ZŠ Habrmanova (1:52:76)
2. ZŠ Nádražní (2:00:00)
3. ZŠ Ústecká (2:04:83)

Dívky 5. třída
1. ZŠ Nádražní (1:54:83)
2. ZŠ Habrmanova (1:55:20)
3. ZŠ Ústecká (1:57:05)

Chlapci 5. třída
1. ZŠ Habrmanova (1:49:22)
2. ZŠ Ústecká (1:49:70)
3. ZŠ Nádražní (1:53:7)

Celkové pořadí škol 1. – 5. třída dívky
1. ZŠ Nádražní 
2 – 3. ZŠ Habrmanova
2 – 3. ZŠ Ústecká

Celkové pořadí škol 1. – 5. třída chlapci
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní

Celkové pořadí škol 1. – 5. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká

Jednorázový závod – 1. až 3. třída dívky
1. Königová Tereza – ZŠ Habrmanova, 3. třída (0:47:92)
2. Brusenbauchová Nela – ZŠ Třebovice, 3. třída (0:51:67)
3. Škodová Kristýna – ZŠ Habrmanova, 3. třída (0:52:05)

Jednorázový závod – 1. až 3. třída chlapci
1. Kumpošt Radovan – ZŠ Habrmanova, 3. třída (0:46:00)
2. Ondráš Jakub – ZŠ Habrmanova, 3. třída ((0:50:20)
3. Rybička Dominik – ZŠ Ústecká, 2. třída (0:50:73)

Jednorázový závod – 4. až 5. třída dívky
1. Hejlová Kateřina – ZŠ Nádražní, 4. třída (2:49:26)
2. Stránská Kristína – ZŠ Habrmanova, 4. třída (3:07:55)
3. Petrová Štěpánka – ZŠ Habrmanova, 4. třída (3:12:46)

Jednorázový závod – 6. až 9. třída dívky
1. Šimůnek Jan – ZŠ Nádražní (3:12:85)
2. Gregor Jan – ZŠ Nádražní (3:27:01)
3. Bohdan Karel – ZŠ Nádražní (3:35:05)

Běh na Sněžku 6. – 9. třída
Celkové pořadí škol
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova
4. Gymnázium

Vybíjená – praktické školy
1. Česká Třebová „A“
2. Vysoké Mýto
3. Ústí nad Orlicí

Přetahovaná lanem 6. – 9. třída (družstvo 4 chlapci + 2 dívky)
6. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. Gymnázium
4. ZŠ Ústecká

7. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká
4. Gymnázium

8. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. Gymnázium
4. ZŠ Nádražní

9. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká
4. Gymnázium

 Shyby na hrazdě – sjezdovka Peklák
Chlapci 1. stupeň

1. – 2. Havránek Tadeáš (ZŠ Habrmanova) 18 shybů
1. – 2. Janíček Adam (ZŠ Habrmanova) 18 shybů 
3. Studený Petr (ZŠ Habrmanova) 17 shybů 

Chlapci 2. stupeň
1. Zlesák Dominik (ZŠ Habrmanova) 24 shybů 
2. – 3. Škorvánek Štěpán (ZŠ Ústecká) 23 shybů 
2. – 3. Fric Šimon (ZŠ Habrmanova) 23 shybů

Dívky 1. stupeň
bez účasti

Dívky 2. stupeň
1. Dvořáková Ema (ZŠ Ústecká) 26 shybů 
2. Karastojanovová Petra (ZŠ Habrmanova) 14 shybů 
3. Škrkoňová Lenka (ZŠ Habrmanova) 4 shyby 
3. Pustajová Marcela (ZŠ Nádražní) 4 shyby 

Stolní tenis – dvouhra dospělých
1. Skalický Josef
2. Vašina Václav
3. Adamcová Naďa

Volejbal 4 + 2 – sportovní areál Rybník
1. Dream team
2. Teclíci
3. Mravenčí armáda

Petanque – turnaj dvojic na hřišti „Za vodou“
1. TOMÁŠ + HONZA – Hdrlička Tomáš, Hudík Jan
2. KAFÍČKÁŘI – Dudla Ondřej, Mitlener Jakub
3. VOZEJČEK – Kovář Petr, Přívratský Vlastimil