PROGRAM 2016

Pondělí 20.6.2016

Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina, Lubomír Vašina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
08:30 – 11:30   Sportování MŠ s DDM v mateřinkách (8:30 MŠ U Koupaliště, 10:00 MŠ Vinohrady, 11:15 MŠ Rybník)

09:00 – 10:30   Běh do Vrchu – sjezdovka Peklák
10:00 – 12:00   Vybíjená praktických škol na ZŠ Nádražní
10:30 – 11:30   Přetahovaná lanem na sjezdovce Peklák
10:30 – 11:30   Shyby na hrazdě na sjezdovce Peklák

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
14:30               Volejbal 4+2 sportovní areál Rybník

14:30               Stolní tenis – turnaj dospělých v herně „Na Skále“
14:30               Petanque – dvojice na hřišti „Za vodou“
17:00               RC ROSA – cvičení těhotných a žen po porodu, centrum RC ROSA ZŠ Ústecká
17:30               Taichi – tělocvična VDA

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30                Úvodní slovo + přípravné ročníky (TŠ)

16:40 – 17:30    Makadam (country, Ústí nad Orlicí)
17:30                Magic Dance (ZŠ Nádražní), Roses (TŠ)
17:45 – 18:45   Poutníci – (bluegrass/country, Česká Třebová)
18:45 – 19:00   Vyhlašování nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský a Mirek Konvalina
19:00 – 20:00    BANDABAND (funkrock v podání profesionálních hudebníků z Ostravy)
20:00                Magic Dance (ZŠ Nádražní), Latifa (Česká Třebová), Butterflies (TŠ)
20:25 – 20:40    Ztracený pilot (mladá folková skupina z Kolína)
20:30 – 22:00    FLERET – (populární folk-rock kapela z Valašského království)


Úterý 21.6.2016

Den s firmou DK STYL 

Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
08:00 – 11:30    Sportování Mateřských Škol s DDM v mateřinkách (8:30 MŠ U Stadionu, 10:00 MŠ Habrmanova, 11:15 MŠ Semanín)

08:00 – 16:00    Tenis (volné hraní) kurty „Za Vodou“
09:00 – 11:00    RC ROSA – cvičení miminek od 4 měsíců, centrum ROSA ZŠ Ústecká
09:00 – 12:00    Atletický víceboj (6. – 9. třídy) areál Gymnázia
09:00 – 12:00    Vybíjená (3. – 5. třídy) tělocvičny a sportoviště ZŠ, tělocvikáři ZŠ
09:00 – 12:00    Judo (aktivní ukázky pro příchozí) tělocvična „Na Skále“
09:00 – 17:00    Kuželky (soutěž jednotlivců do plných) kuželna u ND

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
14:30                Volejbalový debl (smíšené, rodinné, sourozenecké), sportovní areál Rybník

14:30                Fotbal (otevřený turnaj dospělých), stadion Pod Jelenicí
14:30                Stolní tenis – základní školy, herna „Na Skále“
15:30                RC ROSA – hrátky pro neposedné běhálky, centrum ROSA  ZŠ Ústecká
18:00                Joga, tělocvična VDA
18:00                RC ROSA – tribal dance (tanec s orienálními prvky), centrum RC ROSA ZŠ Ústecká
18:00                Shyby na hrazdě na Starém náměstí

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30    Ahaswer (Country, Česká Třebová)

17:30                 ZUŠ (Lenka Slavíková)
17:50 – 18:50    Rozladěnci (country, Česká Třebová)
18:50 – 19:10    Vyhlášování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
19:10 – 20:10   Blue Bucks (rock, Kolín)

20:10                Valhalla gym (funkční trénink ČT, ÚO), Magic Dance (ZŠ Nádražní)
20:30 – 22:00   České srdce (legendární roková kelt kapela z Prahy)


Středa 22.6.2016

Den s rádiem BLANÍK 

Moderátoři: Jan Čenský, Vladimír Slezák, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09:00 – 12:00     Běh družstev (o nejrychlejší školu), park Javorka
10:30                 Vyhlášení výsledků Mateřských škol, park Javorka

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
13:00 – 17:30     Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND

14:30                 Nohejbal (dospělí, mládež), sportovní areál Rybník
14:30                 Lezení na horolezecké stěně (pro příchozí), areál Gymnázia
14:30                 Hokejbal (turnaj do 15 let, turnaj nad 15 let, družstva 3+1), areál v Benátkách
14:30                 Orientační běh (dvě tratě – začátečnici, pokročilí), park Javorka
15:30                 Streetball (otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií), areál Gymnázia
18.00                 RC ROSA – tribal (tanec s orientálními prvky), centrum RC ROSA ZŠ Ústecká

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30     PORTAL (kapela s kytaristou Michalem Žákem – rock, Lanškroun)

17:30                 Honeys (TŠ), Baby (TŠ), duo T+M (TŠ)
17:50 – 18:50     INTERSTATE 60 (rock, Česká Třebová)
18:50 – 19:10    Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují  Vladimír Slezák, Mirek Konvalina 
19:10 – 20:10    Josef IX. (zpěvák, kytarista a bubeník, autor skladby Smíření, Blanické přání, Dárek vánoční a další, pop/rock, Praha)
20:10 – 20:30    TŠ Besta Chrudim, Nareen (Česká Třebová) Flowers (TŠ)
20:30 – 22:00    Miro Žbirka (Zlatý slavík a jednoznačná legenda české a slovenské populární hudby)


Čtvrtek 23.6.2016

Den s firmou CZ LOKO, a.s. 

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09:00 – 12:00   Florbal ZŠ (8. – 9. tř. ZŠ Nádražní, 7.tř. Habrmanova, 6.tř. Ústecká), zimní stadion

09:00 – 12:00   Vybíjená (dívky 6. – 7. třída), sportovní areál Rybník
09:00 – 12:00   Ringo (dívky 8. – 9. třída), sportovní areál Rybník
09:30 – 12:00   Atletický víceboj (chlapci a dívky 1. – 5. třídy), areál Gymnázia
09:00 – 12:00   Judo (aktivní ukázky pro příchozí), tělocvična  „Na Skále“
09:00 – 12:00   Smíšený volejbal trojic (6. – 7. a 8. – 9. třída), ZŠ Nádražní, venkovní areál

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
13:00 – 17:30    Kuželky  (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND
14:30                Volejbal – debl (muži, ženy, chlapci, dívky), sportovní areál Rybník
17:30                Joga, tělocvična VDA
17:30 – 18:30    RC ROSA (cvičení pro těhotné a pro ženy po porodu), centrum RC ROSA ZŠ Ústecká
17:00 – 18:00    Zumba (cvičení pro příchozí), areál Gymnázia

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30    Stopangin (rock, Česká Třebová)
17:30                 TC Beta (Pardubice), Jokers (TŠ)
17:50 – 18:50     EGELET (Sting & The Police Music, rock, Pardubice)
18:50 – 19:10    Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina
19:10 – 20:10    Medicimbal (rock cimbal, cimbál v pop-rockové kapele nahradil kytary a v jedinečném zvuku rozeznívá světové hity)

20:10                 M. Paděra a spol. (Olomouc), Spiders (TŠ), Diablos (TŠ)
20:30 – 22:00    Tereza Kerndlová (známá atraktivní zpěvačka, popová princezna, Schody do nebe, Praha)


Pátek 24.6.2016

Den s Partners

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy
09:00 – 11:00    RC ROSA – závody v lezení pro děti od 8 měsíců do 3 let, centrum RC ROSA ZŠ Ústecká

09:00 – 11:30    Plavání (volný vstup po předání vysvědčení), KPB
09:00 – 12:00    Fotbal pro základní školy (turnaje po ročnících), stadión Pod Jelenicí
09:00 – 12:00    Hokejbal pro základní školy (turnaj 1. a 2. stupeň), areál v Benátkách

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy
17:00                Závod o Železného kohouta „adrenalinový závod čtyřčlenných družstev“, start – Peklák, cíl –                              Staré náměstí
disciplíny: plavání, běh, kanoistika, cyklistika

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
15:30 – 16:40     Chupacabra (heavy rock, Lanškroun)
16:40                  ZUŠ (Lenka Slavíková)
17:00 – 18:00     Dragon Street Rock (vokálně instrumentální trio, rock, Lanškroun)
18:00 – 18:15     Doběh závodníků „O železného kohouta“, Diskotéka (DJ Kofola)
18:15 – 18:45    Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18:45 – 19:40     MBG (dívčí vokální skupina, pop, Nové město n. M.)

19:40                 Fit Jumping (Česká Třebová), ZUŠ (Lenka Slavíková)
20:00 – 21:10     Elán Kontraband (nejznámější revival kapely Elán ze Slovenska)
21:10 – 21:30     Awaleem (Brno), Angels (TŠ), Gold Girls (TŠ), Ženy (TŠ)
21:30 – 23:00     Sebastian (nejsledovanější video roku 2015, zpěvák megahitu „Toulavá„)
23.00                 Ohňostroj (tradiční ohňostroj na ukončení 18.ročníku „Týdne sportu)