PROGRAM 2017

Neděle 18.6.2017
 
Podvečerní a večerní hudební program
17:30                   Úvodní slovo k 20. výročí českotřebovské skupiny Stopangin
17:40 – 19:10      OurAS (český hard rock, Česká Třebová)
19:10 – 19:20      Představení skupiny Stopangin
19:20 – 21:00      Stopangin (český řízný big beat, Česká Třebová)  
 


Pondělí 19.6.2017

Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
08:30 – 11:30      Sportovaní MŠ s DDM v mateřinkách (9.00 MŠ Vinohrady, 10.00 MŠ Habrmanova, 11.00 MŠ U Stadionu)
09:00 – 10:30      Běh do vrchu,  Sjezdovka Peklák
10:00 – 12:00      Vybíjená praktických škol, ZŠ Nádražní
10:30 – 11:30      Přetahovaná lanem, sjezdovka Peklák
10:30 – 11:30      Shyby na hrazdě, sjezdovka Peklák

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:00                  Volejbal 4+2, sportovní areál Rybník
15:00                  Stolní tenis – turnaj dospělých, herna „Na Skále“
15:00                  Petanque – dvojice, hřiště Za vodou

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30                  Úvodní slovo – Jan Čenský a Mirek Konvalina
16:45 – 17:30     Ahaswer (Country, Česká Třebová)
17:30                  DDM (Hejbánky), TŠ (Přípravka, Baby, Roses)
17:45 – 18:30     Carramba (country, Česká Třebová)
18:30 – 18:50    Vyhlášování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18:50 – 19:50     Poutníci (bluegrass/country, Česká Třebová)
19:50                  KARATEKA (karate a kobudo), Passion Orientale (Svitavy, Ústí nad Orlicí)
20:10 – 20:15     TheKredenc Revival (originální revival skupiny The Creedenc Clearwater Revival známé hitem „Have you ever seen the rain, Skuteč)
21:15 – 22:45     František Nedvěd (zpěvák, kytarista a nejznámější hudební skladatel české country vystoupí v rámci svého turné k 70. narozeninám)


Úterý 20.6.2017

Den s firmou DK STYL 
 Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
08:00 – 11:30      Sportování Mateřských Škol s DDM v mateřinkách (8:30 MŠ Rybník, 10:00 MŠ Třebovice, 11:15 MŠ Semanín)
08:00 – 16:00     Tenis (volné hraní ), kurty „Za Vodou“
08:30 – 10:30     RC ROSA – cvičení miminek od 4 měsíců, centrum ROSA na ZŠ Ústecká
09:00 – 12:00     Atletický víceboj (6. – 9. třídy), areál Gymnázia
09:00 – 12:00     Vybíjená (3. – 5. třídy), tělocvičny a sportoviště ZŠ
09:00 – 18:00     Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:00                 Volejbalový debl (smíšené, rodinné, sourozenecké), sportovní areál Rybník
15:00                 Fotbal (otevřený turnaj dospělých), stadion Pod Jelenicí
15:00                 Stolní tenis – základní školy, herna „Na Skále“
18:00                 RC ROSA Tribal dance (tanec s orientálními prvky), centrum ROSA na ZŠ Ústecká
18:00                 Shyby na hrazdě (otevřené soutěže pro příchozí), Staré náměstí

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30     Vozejček (country, Česká Třebová)
17:30                  ZUŠ (Lenka Slavíková)
17:50 – 18:50     Rozladěnci (country, Česká Třebová)
18:50 – 19:20     Vyhlášování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
19:20 – 20:40     Hudba Praha Revival (nejznámější revival legendární české bigbítové skupiny Hudba Praha)
20:40 – 21:00     Valhalla Gym (funkční trénink, Česká Třebová), Black and White (Česká Třebová), Judo (Česká Třebová)
21:00 – 22:30     Luboš Pospíšil (beatová legenda, která dorazí do České Třebové i s kapelou)


Středa 21.6.2017

Den s rádiem BLANÍK 

Moderátoři: Jan Čenský, Vladimír Slezák, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:00 – 12:00      Běh družstev (o nejrychlejší školu), park Javorka
9:30                     RC ROSA – Hrátky pro neposedné běhálky (pro děti cca od 18 měsíců), RC ROSA na ZŠ Ústecká
10:30                   Vyhlášení výsledků Mateřských Škol, park Javorka

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
13:00 – 18:00      Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND
15:00                   Nohejbal (dospělí, mládež), sportovní areál Rybník
15:00                   Lezení na horolezecké stěně (pro příchozí), areál Gymnázia
15:00                   Hokejbal (turnaj do 15 let, turnaj nad 15 let, družstva 3+1), areál v Benátkách
16:00                   Streetball (otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií), areál Gymnázia

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30      PORTAL (rock, Lanškroun)
17:30 – 17:50      ZUŠ (Lenka Slavíková), DDM (Hraničáři)
17:50 – 18:50      DRAGON (rock, Lanškroun)
18:50 – 19:10     Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují  Vladimír Slezák, Mirek Konvalina 
19:10 – 19:40      Eva Matějovská (mladá pop-rocková zpěvačka, vítězka rozhlasové kategorie pěvecké soutěže Česko zpívá)
19:40 – 20:40      JOSEF IX. & MINA (Josef vystoupí s kapelou Mina, ve které bubnuje studentka místního gymnázia Natálka B)
20:40 – 21:00       PS Hroch (Pardubice, Moderndance), TŠ (Candies, Ženy), Nareen 
21:00 – 22:30       DALIBOR JANDA (charismatický zpěvák, známý svým chraplavým hlasem, největší hity jako Kde jsi, Hurikán nebo Všechno na Mars. Dorazí i dcera Jiřina Anna, která aktuálně boduje se skladbou Raketoplán a dojde i na společný duet Pátý perný den)            


Čtvrtek 22.6.2017

Den s firmou CZ LOKO, a.s. 

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:00 – 12:00         Florbal ZŠ (8. – 9. tř. 7.tř., 6.tř.), sportoviště ZŠ
09:00 – 12:00         Vybíjená (dívky 6. – 7. třída), sportovní areál Rybník
09:00 – 12:00         Ringo (dívky 8. – 9. třída), sportovní areál Rybník
09:00 – 12:00         Atletický víceboj (chlapci, dívky 1. – 5. třídy), areál Gymnázia
09:00 – 12:00         Smíšený volejbal trojic (6. – 7, a 8. – 9. třída), sportovní areál Rybník

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
13:00 – 17:00         Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND
15:00                      Volejbal – debl (muži, ženy, chlapci, dívky ), sportovní areál Rybník
15:00                     Orientační běh (dvě tratě, začátečníci, pokročilí), park Javorka
17:30 – 18:30        RC ROSA (cvičení pro těhotné s předporodní přípravou), RC ROSA na ZŠ Ústecká
16:00                     Zumba (cvičení pro příchozí), Staré náměstí

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:30 – 17:30       Čistá láska (rock, Česká Třebová)
17:30                    ZUŠ (Lenka Slavíková)
17:50 – 18:50       375 metrů nad mořem (českotřebovská kapela gympláků)
18:50 – 19:20      Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina 
19:20 – 20:40       U2 Revival Desire (fanoušci kapely U2, kteří si chtějí vychutnat skvělou muziku slavné irské skupiny z Dublinu, se mají na co těšit, Brno)
20:40 – 21:00       TŠ (Honeys, Flowers, Angels, Butterflies), Jokers
21:00 – 22:30       UDG (jedna z nejpilnějších koncertních kapel, singl Atomy čtyřikrát po sobě suverénně zvítězil v hitparádě na TV Óčko, zazní také hity Kurtizána, Hvězdář a další)


Pátek 23.6.2017

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:30 – 11:30         RC ROSA (závody v lezení pro děti od 8 měsíců), RC ROSA na ZŠ Ústecká
09:00 – 11:30         Plavání (závody jednotlivců po ročnících), KPB
09:00 – 12:00         Fotbal pro Základní školy (turnaje po ročnících), stadion Pod Jelenicí

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:30                      Šachy (turnaj v bleskovém, šachu, ukázky partií), Staré náměstí – pod podloubím
17:15                      Závod o Železného kohouta „adrenalinový závod čtyřčlenných družstev“ start – Peklák, cíl – Staré náměstí
disciplíny: běh, cyklistika,plavání, lodě, tajná disciplína (Peklák, KPB, nádrž Rybník, cíl – Staré náměstí)

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
15:30 – 16:40        SYENIT (Jablonné nad Orlicí)
16:40                     ZUŠ (Lenka Slavíková), Magic Dance (ZŠ Nádražní)
17:00 – 18:00        CHUPACABRA (rock, Lanškroun)
18:00 – 18:15        Doběh závodníků „O železného kohouta“,  diskotéka  (DJ Kofola)
18:15 – 18:45        Vyhlašování  nejlepších sportovců  – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18:45 – 20:00       TANJA (zpěvačka z Ostravy, která vyhrála mezinárodní soutěž Intertalent a dvakrát se umístila v anketě Zlatý slavík na třetím místě. Momentálně ji doprovází členové skupiny Citron. Největší hit Nad hlavou létá rock´n´roll)
20:00 – 20:20       DSC GYM (Brazilské jiu-jitsu), TŠ (Banditos)
20:20 – 21:40       HOLKI (nejznámější česká dívčí skupina se stále aktuálním hitem Pro mámu. Chhybět nebudou skladby Jsi senzační či Letní ráno)
21:40 – 22:00       AWALEEM (Oriental Performing Arts – Brno), (Golds Girls, Spiders, Diablos)
22:00 – 23:30       MŇÁGA A ŽĎORP (oblíbená skupina z Valmezu letos slaví 30 let na scéně novým albem Třinohý pes, zpěvák skupiny Petr Fiala je autorem megahitu Hodinový hotel)
23:30                    Ohňostroj (tradiční ohňostroj na ukončení 19. ročníku akce „Týden sportu“)